Tu si môžete pozrieť náš nový web creativein.sk Klik pre presmerovanie :)

Web dizajn a digitálne médiá

web_stranky_debnicky_preview_image

Prvý dojem je kľúčový a webové stránky sú zvyčajne prvým miestom kde sa klienti stretávajú s Vašou spoločnosťou či značkou.
Pri návrhu webdizajnu budeme s Vami úzko spolupracovať a špecifikujeme Vaše požiadavky, ktoré rozvinieme do výnimočne vyzerajúcich webstránok tak, aby boli pre užívateľa ľahko ovládateľné a intuitívne.

Skvelý dizajn je fajn, ale ešte viac fajn je, keď weby fungujú správne a bez kompromisov spĺňajú všetky Vaše technické nároky a požiadavky.

Ako postupujeme pri tvorbe Vašej web stránky.

web_stranky_ako_postupujeme

AKO NIKDY PRED TÝM

Administračný systém CMS Webino™
web_stranky_CMS_image


Navyše, keď sa Vám bude nový web ovládať ľahko a jeho spravovanie bude pre Vás hračkou, dobrý pocit sa zdvojnásobí.


PROSTRIEDOK A POMOCNÍK

Obsluhu zvládne naozaj každý.

web_CMS_prostriedok_a_pomocnikZákladnou myšlienkou CMS Webino™ je priniesť na domáci a zahraničný trh systém pre správu web aplikácií, ktorý spĺňa všetky technické nároky a požiadavky klienta s dôrazom na prehľadné užívateľské rozhranie. Webino™ je prostriedok pre profesionálov a pomocník pre neskúsených. Systém je vyvíjaný najmodernejšími metódami, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy v oblasti tvorby internetových aplikácií a nástrojov. Jeho užívateľské rozhranie je vytvorené pre zákazníka, ktorý nemusí mať žiadne skúsenosti s úpravou webových stránok.

PROFESIONÁLNY NÁSTROJ

web_CMS_PROFESIONÁLNY_NÁSTROJJadro systému je vyvinuté ako modulárna jednotka. To znamená, že každý modul dokáže pracovať samostatne bez nutnosti nadväznosti na iné voliteľné súčasti. Dodržaním týchto postupov vieme zabezpečiť maximálne prispôsobenie požiadavkám klienta. Vysoký štandard, ktorým Webino™ nepochybne je, má v sebe obsiahnuté aj kvalitné SEO nastavenie, s ktorým vieme dosiahnuť výsledky o desiatky bodov lepšie ako u konkurenčných komerčných produktov alebo bezplatných opensource riešeniach. Ďalšou nezanedbateľnou súčasťou je rýchlosť práce a úspora času, ktorú práca so systémom Webino™ prináša v prospech klienta. Užívateľské rozhranie je nastavené tak, aby vás previedlo všetkými formulármi rýchlo a jednoducho. WebinoTM je robustný modulárny systém, ktorý dokáže vstrebať aj vaše najdivokejšie nápady. Od nás nikdy nedostane odpoved: “žiaľ to nie je možné...”

BEZEČNOSŤ

web_CMS_bezpecnostVeľkou výhodou nášho produktu je bezpečnosť. Webino™ za sebou necháva všetky voľne dostupné riešenia a väčšinu komerčných produktov. Vďaka uzatvoreným zdrojovým kódom je prelomenie zabezpečenia veľmi obtiažne. Doživotnú záruku a technickú podporu si v dnešnej dobe môže dovoliť málokto. My ju našim klientom ponúkame zdarma pri prevádzke na našich serveroch.

KDEKOĽVEK RÝCHLO A JEDNODUCHO

web_CMS_KDEKOĽVEK_RÝCHLO_A_JEDNODUCHONa veľkom monitore, tablete či smartfóne, náš systém môžete používať či už ste na cestách v kancelárií alebo doma. Potrebujete  len prístup na internet a všetko ostatné  zvládnete jednoducho pomocou kvalitne spracovaného užívateľského rozhrania. Navyše je to rýchle pretože Webino™ nenačítava každý krok ako samostatnú stránku, ale pracuje podobne ako bežný počítačový program.

PRISPÔSOBÍME SA

Váš názor nás zaujíma, preto vám do rúk vkladáme možnosť rozhodnúť sa, čo chcete a ako to chcete používať. Žiaden s opensource systémov, či väčšina komerčných produktov vám to neumožní, pretože nemôže alebo by to bolo veľmi nákladné.


Kontaktujte nás

Inpress Creative Studio s.r.o.
Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava

Mobil: +421(0) 918 376 493
E-mail:

Prevádzková doba:
Po - Pia 9:00 - 19:00
Podrobné kontakty