Tu si môžete pozrieť náš nový web creativein.sk Klik pre presmerovanie :)

Multimédiá

Multimédiá sú kombináciou textu, zvuku, grafiky, animácie, interaktivity a videa. Sú určené na informovanie a zábavu publika. 
V tejto oblasti sme pre Vás pripravili niekoľko zaujímavých služieb a produktov. Ak by ste tu nenašli čo potrebujete neváhajte 
nás kontaktovať a my Vám navrhneme riešenie na mieru.

 Flash animácie a aplikácie |  3d grafika a animácie |   Filmové efekty a logo animácie |  vnútorná a vonkajšia video reklama |

 Video mapping a projekcia Video vizitka USB a CD vizitky Fotografické služby DVD authoring

 Multimediálna prezentácia klasická animácia |

Flash animácie a aplikácie

multimedia_flashPomocou tohto software vytvárame špičkové animácie a multimediálny obsah. Prilákajte na seba pozornosť pomocou zaujímavých animácií a zábavných aplikácií. Flash je podporovaný vo všetkých PC, smartfónoch, tabletoch a smart TV. Jeho využitie je prínosom pre Vás a Vašich klientov.

Vytvoríme a spracujeme: animované a interaktívne banery pre Váš web | interaktívne galérie obrázkov | flash hry a aplikácie | Animované návody a prezentácie | inštalačné balíky pre Váš software | interaktívny časopis a knihu

3D grafika a animácie

multimedia_3D-grafikaVytvárame atraktívne vizualizácie pomocou profesionálnych nástrojov. Vaše predstavy zhmotníme a rozhýbeme v 3D prostredí. V kombinácií s 2D grafikou je to silný nástroj na tvorbu kreatívnych návrhov.

Pomocou 3D grafiky vytvoríme:
 
3D animácie | vizualizácie obalov, tlačovín, etikiet | vizualizácie produktov. 
A to všetko preto, aby sme umocnili Vašu predstavu o tom, ako v skutočnosti bude vyzerať Váš nápad, ešte pred samotnou realizáciou.

Filmové efekty | Logo animácie

multimedia_filmove_efektyFilmové a špeciálne efekty sú neoddeliteľnou súčasťou pre každého, kto chce svojich klientov osloviť rýchlo a presvedčivo.
"Zaujať na prvý pohľad" to sú slová s ktorými k nám prichádzajú naši klienti.

Filmové titulky | intro k Vašej video prezentácií | animácia Vášho loga | pridanie rôznych efektov do vašej reklamy

 Indoor | Outdoor video reklama

multimedia_video_reklama
Vytvoríme Vám reklamný spot určený pre veľkoplošné zobrazenie v exteriéri ale aj v interiéri. Ak Vám nestačí reklama pomocou statických plôch, tento produkt je určený pre Vás. Využite možnosť atraktívneho zviditeľnenia sa. Na velkoplošných obrazovkách je vaša reklama oveľa efektívnejšia a  zaujímavejšia.


Video mapping | video projekcia | 3D projekcia

multimedia_video_mappingZaujíma Vás netradičná reklama? Takzvaný video mapping je nový smer audiovizuálnej tvorby. Jeho cieľom je príjemne šokovať a prekvapiť náhodného diváka. Je to spôsob prezentácie ktorú si naozaj každý rád pozrie. Pomocou výkonných projektorov a špeciálnej techniky sa do reálneho prostredia budov a rôznych objektov premieta video animácia tak aby spôsobovala u diváka ilúziu narušenia reality. S video mappingom môžete doslova zrovnať budovu zo zemou a znova ju vystavať. S video mappingom sa dá dosiahnuť všetko, záleží len na Vašom nápade a našom prevedení.

3D holografické premietanie na vodnú stenu.

V centre diania sa rozprašuje veľké množstvo vody tak aby voda vytvorila súvisle plátno pre projekciu. Výsledkom je veľmi efektné 3D zobrazenie v priestore. Navrhneme a vyrobíme Vám animácie a technicky zabezpečíme realizáciu s pomocou našich partnerov.

Video vizitka

multimedia_video_vizitka

Chcete Váš podnik, firmu či hotel propagovať pomocou videa? Natočíme, spracujeme a ozvučíme pre Vás krátke video, ktoré o Vás povie všetko čo chcete.

Mini CD a USB vizitky

multimedia_usb_vizitka

Exkluzívna vizitka pre Vašich vážených klientov. Môže obsahovať krátku multimediálnu prezentáciu, video, hudbu a mnoho ďalšieho, čo sa Vám na klasickú vizitku nezmestí. Tieto netradičné vizitky s multimediálnym obsahom Vám ponúkame v dvoch variantoch. Na CD karte alebo na USB karte.


Fotografické služby

multimedia_foto

Fotografia je neoddeliteľnou súčasťou reklamnej brandže. Preto Vám ponúkame služby profesionálnych fotografov na reklamnú, reportážnu či umeleckú fotku v interiéri alebo v exteriéri.

DVD authoring

multimedia_dvd_authoring
Vyrobíme Vám DVD so statickým alebo animovaným menu. Takto pripravené DVD Vám uľahčí prezeranie videí. Výroba DVD pre firemné, produktové, inštruktážne ale aj súkromné účely. Video, zvuk a menu.  Použitím špeciálneho programu je zostavené menu navigácia ktorá prehľadne prevedie diváka obsahom DVD.  Následne sú pridané videosekvencie, foto slideshow či informatívne stránky. Všetko kvalitne ozvučené. Takto vyhotovený materiál je napálený na nosič takzvaný master DVD a je pripravený na duplikovanie.

Multimediálna prezentácia

multimedialna_prezentaciaObraz, zvuk, video, text. To všetko a ešte oveľa viac môžeme zakomponovať do multimediálnej prezentácie. Využitie má pre interaktívne kurzy, autoškoly, prezentácie produktov alebo služieb. Je vhodná aj ako inštruktážne alebo výukové médium. Základom je video záznam, ktorý je zostrihaný a zosynchronizovaný s Vašou prezentáciou. Tým sa zabezpečí, že koncový užívateľ tohto DVD má plnú kontrolu a môže sa preklikať na ktorúkoľvek pasáž, na ktorýkoľvek slide a súčasne sa mu prehrá vo video okne komentár speakra. Do takto pripraveného DVD sa dajú zakomponovať aj rôzne reklamné a edukačné materiály, filmy, foto slide show, hudba atd.

Klasická animáciaKreslené, pixilované, bábkové animácie nie sú žiaden problém. Ak si Vaša reklama alebo prezentácia vyžaduje niečo so spomenutého, radi Vám to splníme.


Kontaktujte nás

Inpress Creative Studio s.r.o.
Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava

Mobil: +421(0) 918 376 493
E-mail:

Prevádzková doba:
Po - Pia 9:00 - 19:00
Podrobné kontakty