Tu si môžete pozrieť náš nový web creativein.sk Klik pre presmerovanie :)

Filozofia spoločnosti

Hlavným dôvodom pri vzniku našej spoločnosťi bolo priniesť na Slovensko kvalitné služby v oblasti propagácie stredných a väčších firiem. Našim zákazníkom sa vždy snažíme priniesť efektívne riešenie sprevádzané mnohokrát oceňovaným nadštandardným prístupom.

Všetci naši klienti čelia podobným problémom, ale každý klient má svoju vlastnú a jedinečnú definíciu úspechu. Podporujeme každého klienta priamo a vytvárame mu riešenie na mieru podľa našich osvedčených postupov, ktoré dokonale zodpovedajú ich špecifickým cieľom.

 Zaráža nás trend a povedomie slovenského zákazníka, ktorý sa necháva zneužívať pre svoju nevedomosť. Myslíme si, že takéto zaobchádzanie so zákazníkom je neprípustné. Slovo služby je odvodené od slova slúžiť. Zákazník chce vedieť za čo platí, no často sa mu dostane vysvetlenie ktorému vôbec nerozumie.

Naším cieľom je tento trend zbúrať a na Slovensku nastaviť
nový štandard v poskytovaní reklamných služieb.

Dlhodobá spolupráca

Veríme, že dlhodobú spoluprácu so zákazníkom je možné udržať len ak mu budú, poskytnuté relevantné vysvetlenia a profesionálne rady, ktorých úlohou je práve šetrenie zbytočných nákladov. 


Kontaktujte nás

Inpress Creative Studio s.r.o.
Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava

Mobil: +421(0) 918 376 493
E-mail:

Prevádzková doba:
Po - Pia 9:00 - 19:00
Podrobné kontakty